Sitemizde şuan toplam 155 Tv Kanalı bulunmaktadır.
Reklam

Kanal D

Alternatif Yayin 1 Alternatif Yayin 2Yorum yap

147.707
Reklam
KANAL BILGILERI 2 sene önce eklendi

Kanal Türü: Ulusal

Ünvan: DTV HABER VE GÖRSEL YAYINCILIK A.Ş.

Web Sitesi: http://www.kanald.com.tr

Kanal Bilgisi: Diziler ; Arka Sokaklar, İntikam, Kayıp Şehir, Kuzey Güney, Merhamet, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Umutsuz Ev Kadınları, Yalan Dünya Programlar ; 32. Gün, Abbas Güçlü ile Genç Bakış, Ana Haber Bülteni, Baba Haber Bülteni, Bana Her Şey Yakışır, Ben Bilmem Eşim Bilir, Beyaz Show, Cinemania, Doktorum, Evim Şahane ,Günaydın ,Magazin D ,Mutfağım ,Şans Kapıda ,Şanslı Masa ,Şebeke Haber ; Gündem, Dünya, Ekonomi, Yaşam, Spor, Magazin, Sağlık, Kültür Sanat, Teknoloj gibi yayınların olduğu türkiyenin lider kanalarından biridir.

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kanal D” tv kanalında 3 Yorum bulunuyor.
 1. şükrü aslan - 2 sene önce demiş ki:

  ben iyi bir düşünen biri olarak şunu demek isterim ki, gündeme gelen okullardaki serbest kıyafet konusuna karşıyım. çünkü zengin aileler için sorun olmuyor ama fakir aileler için büyük bir yük. Adalet için konuşursak herkes biliyor ki Türkiye’de zengin ailelerden daha çok fakir aileler yaşamaktadır. Çoğunluğa göre düşünecek olursak serbest kıyafetin gündemden çekilmesi tarafındayım. Bu fikrimin Kanal D’de yayınlanmasından büyük memnunluk duyarım. Medya kurumlarının bu yönde olumlu bir haber tartışması içinde olmalarını dilerim.
  SAYGILARIMLA…

 2. yusuf - 2 sene önce demiş ki:

  slm ben yusuf ya abi biz bu çugo toki inşaatında çılştık ama bütün iş yerlerinde paramızı alamıyoruz başbakanda orda toki şöyle böyle diyor inşaatın içinde neler olyor haberi yok

 3. osman - 2 sene önce demiş ki:

  merhaba gündemde ara verilen okul kıyafeti serbest olmasın.ben çocuğumun hergün ayrı,ayrı elbiseleri nasıl tedarik edebilirim.